...

31 تیر , 1403

نفت و انرژی 13 تیر 1403 زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

خبر خوش/ آغاز پاداش صرفه‌جویی مشترکان گاز

از قبض گاز این دوره، پاداش صرفه‌جویی مشترکان گاز به ۱۷ میلیون مشترکی که در زمستان ۱۴۰۲ صرفه‌جویی در مصرف گاز داشتند، پرداخت می شود.

به گزارش صنعت مالی، با دستور وزیر نفت پرداخت پاداش صرفه‌جویی مشترکان گاز  آغاز شده و به‌گفته مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، بیش از 17 میلیون مشترک مشمول دریافت این پاداش هستند.

مسلم رحمانی، مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در این خصوص گفت: براساس مصوبه دولت در خرداد 1402، مقرر شد هر سال از نیمه آذر تا نیمه اسفند، هر مشترک گاز بخش خانگی که بیش از 10درصد صرفه‌جویی کند، شامل پاداش صرفه‌جویی شود.

وی افزود: زمستان پارسال با وجود سرمای قابل توجه به‌ویژه در بهمن و اسفند، بیش از 17 میلیون و 400 هزار مشترک از این تخفیف و پاداش صرفه‌جویی بهره‌مند شدند.

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: در این مدت بیش از 4 میلیارد و 200 میلیون مترمکعب گاز معادل 3 هزار و 800 میلیارد تومان صرفه‌جویی شد که مشترکان از امروز در قبض‌های گاز از این پاداش و تخفیف بهره‌مند می‌شوند.

جواد اوجی، وزیر نفت نیز پرداخت 3.8 همت پاداش صرفه‌جویی مشترکان گاز را یک‌اقدام بی‌سابقه دانست و گفت: برای نخستین بار 3 هزار و 800 میلیارد تومان پاداش صرفه‌جویی به مشترکان گاز پرداخت می‌شود که این منابع از صرفه‌جویی‌های انجام‌شده به دست آمده است.

وزیر نفت خاطرنشان کرد: این پاداش یا بر روی قبض این دوره مشترکان محاسبه خواهد شد و یا در قبض بعدی آنها را بستانکار می‌کند.

 

 

 

 

 

 

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی حرف های رکیک و افترا باشد به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • ادب و احترام را در برخورد با دیگران رعایت فرمایید.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.