...

31 تیر , 1403

اقتصاد ایران 07 اسفند 1402 زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه
کپی شد!
0

توضیحات آقا‌تهرانی درباره علت وجود دو سرلیست در فهرست انتخاباتی پایداری و شانا
مرتضی آقا‌تهرانی درباره علت وجود دو سرلیست در فهرست انتخاباتی پایداری و شانا توضیحاتی داد.به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به توافق این جبهه و شورای ائتلاف انقلاب در ارائه لیست انتخاباتی مشترک در تهران اظهار کرد: ما برای آنکه به یک لیست واحد ورود کنیم، درخواست داشتیم که برخی از افراد بهتر جایگزین شوند و با تأملاتی یک لیست ۳۰ نفره با دو سرلیست داده شد.

مرتضی آقاتهرانی رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری با تاکید بر اهمیت مشارکت در انتخابات ۱۱ اسفند با تاکید بر اینکه همه در انتخابات شرکت کنیم، گفت: البته ممکن است نظرات و سلایق در انتخاب نمایندگان برای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری متفاوت باشد که طوری هم نیست چراکه اختلاف نظر ایرادی ندارد.

بنا به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه «نکته‌ای که وجود دارد شرکت در انتخابات است»، افزود: حضور همگان ضروریست و مشت محکمی به دهان استکبار جهانی و صهیونیست‌ها است که این‌ها نپندارند که مردم ما نسبت به اصل نظام و انقلاب خدای ناکرده کوچکترین تردیدی دارند؛ مثل ۲۲ بهمن که همه‌مان می‌آییم، پای صندوق‌های رای نیز همینطور باید حضور پیدا کرد.

رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به توافق این جبهه و شورای ائتلاف انقلاب در ارائه لیست انتخاباتی مشترک در تهران اظهار کرد: در این دوره برای انتخابات جبهه پایداری موفق شد با ائتلاف کنار همدیگر بنشینند و ان‌شاءالله لیست خوب‌تری را بدهند که بهتر و پاسخگوتر و انقلابی‌تر باشد. این موضوع خیلی زحمت برد و نشست‌های مختلفی داشتند و به حمدالله به یک لیست رسیدند.

آقا تهرانی همچنین به بیانات رهبر انقلاب در دیدار اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس هشتم، اشاره و عنوان کرد: راهکار همیشگی ما نکته‌ای است که رهبری فرمودند؛ ایشان می‌فرمایند که «نگذارید این مجموعه اصولگرا و انقلابی که در مجلس هستند، حتی‌المقدور متشتت شود؛ این را باید حفظ کرد ولو با اغماض‌هایی؛ برخی از اغماض‌ها ممکن است اعتراض برخی دیگر را متوجه انسان کند؛ خب بکند ولی آدم باید ببیند که حق چیست؛ یک جاهایی باید برخی اغماض‌ها را برای یک مصلحت بزرگتری انجام داد که حالا در این مورد بحث ما مصلحت، اتحاد و اتفاق، با هم بودن، یک حرف زدن و یک صدا داشتن و این‌ها است.»

وی تاکید کرد: ما برای آنکه به یک لیست واحد ورود کنیم، درخواست داشتیم که برخی از افراد بهتر جایگزین شوند و با تأملات یک لیست ۳۰ نفره با دو سرلیست داده شد.

رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به فضای انتخاباتی در استان‌های مختلف کشور گفت: امیدوارم بچه‌های تهران با رای خوبی وارد معرکه شوند. مردم دیگر شهرستان‌ها و استان‌ها شور انقلابی بیشتری پیدا کردند و ما تهرانی ها باید این [شور انقلابی] را بهتر نشان دهیم و جا دارد که خوب‌تر همه پای صندوق بیاییم و ان‌شاءالله رای خوبی بدهیم. ما این کار [توافق برای لیست مشترک] را کردیم تا بچه‌های انقلابی و برادران و خواهران مقداری راحت‌تر بتوانند تصمیم گیری کنند.

 

منبع :


خبر آنلاین
منبع

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی حرف های رکیک و افترا باشد به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • ادب و احترام را در برخورد با دیگران رعایت فرمایید.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.